Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie produkcji i montażu bram wjazdowych, garażowych oraz przemysłowych. Wszystko co możliwe próbujemy zamknąć i otworzyć automatycznie, dlatego jako autoryzowany dystrybutor automatyki do bram jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość przy zachowaniu przystępnych cen dla Państwa kieszeni.

BRAMY WJAZDOWE

Brama jest uzupełnieniem a zarazem zwieńczeniem ogrodzenia. Tworzymy bramy zarówno skrzydłowe jak i przesuwne, otwierane ręcznie oraz z pełną automatyką. Bramy sterowane pilotem i otwierane automatycznie zapewniają dużą wygodę i bezpieczeństwo, a ich instalacja już na etapie montażu bramy daje gwarancję, że urządzenie będzie współgrać z konstrukcją płotu. Furtkę z kolei warto od razu wyposażyć w domofon, który zwiększa bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko, że na Twojej posesji pojawi się ktoś niepożądany. Warto zdecydować się na taką inwestycję, szczególnie jeśli w Twoim ogrodzie często bawią się dzieci. Decydując się na zlecenie zamówienia w naszym zakładzie, masz pewność, że wszystkie elementy ogrodzenia będą ze sobą współgrać, zarówno pod kątem stylistycznym jak i konstrukcyjnym. Co więcej, nasza oferta obejmuje również realizację innych elementów stalowych np. balustrad czy poręczy. Wszystkie elementy wykonane w jednym stylu będą prezentowały się pięknie.

BRAMY GARAŻOWE

Uchylne i Rozwierane – to najpopularniejsza metoda na wygodne i trwałe zamknięcie swojego garażu, niezależnie od tego czy jest wykorzystywana na własnej posesji lub w zabudowie szeregowej. Wygodnie uchylane drzwi do góry pozwalają na swobodny dostęp do garażu jak i na bezkolizyjny i łatwy wyjazd samochodu. Dodatkowo można wyposażyć je w automat, dzięki temu możemy swobodnie zaparkować swój samochód bez konieczności wysiadania z niego.

Bramy garażowe uchylne i rozwierane charakteryzują się tym że:

  • są tanie i ekonomiczne w eksploatacji
  • są proste w montażu
  • mogą być doposażone w furtkę i ocieplone
  • mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie

Dla twojej wygody

…brama uchylna może zostać wyposażona w automatykę ze zdalnym sterowaniem. Niezależnie od pogody – szybko i wygodnie zaparkują Państwo swój samochód.

Segmentowe – perfekcyjne rozwiązanie wielu wariantów paneli bramowych z ochrona przed zgnieceniem palców. Panel do bram segmentowych składa się z dwóch stalowych okładzin ocynkowanych w sposób ciągły i pokrytych lakierem oraz z rdzenia izolacyjnego z twardej pianki poliuretanowej. Rdzeń łączy okładziny zapewniając nośność na siły ścinające.

Bramy segmentowe z przetłoczeniami poziomymi wąskimi.

Popularność wąskich przetłoczeń wynika z ich nieprzemijającej prostoty i uniwersalnego wyglądu. Ich forma jest często podkreślana przez zastosowanie dekorów.

Bramy garażowe segmentowe z jednym przetłoczeniem.

Niewątpliwą zaletą naszej oferty jest brak różnicy cenowej między standardowym panelem z przetłoczniami poziomymi, a wprowadzonym jako nowość ekskluzywnym panelem złożonym z sekcji z jednym przetłoczeniem.

Bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń

Brak przetłoczeń w panelach nadają bramie nowoczesny design. Dom zyskuje na estetyce, a utrzymanie bramy w czystości jest proste i nie wymaga wysiłku. Bramy bez przetłoczeń dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL i w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech, dąb naturalny, antracyt oraz we wszystkich kolorach palety RAL.

Bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniem kaseton.

Nawiązują do klasyki wyglądu bramy. Bogactwo kolorystyki pozwala na zaprojektowanie bramy doskonale współgrającej z każdym elementem elewacji. Bramy z przetłoczniami kasetonowymi dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech, dąb rustykalny oraz we wszystkich kolorach palety RAL.

BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bramy segmentowe przemysłowe charakteryzują się tym że pracują stabilnie i bezawaryjnie. Poprzez zastosowanie przeszklenia prawie całej bramy naświetlamy wnętrze budynku – ważne w przypadku np. myjni, salonów samochodowych itp. Zapewniają dobrą izolację cieplną i termiczną. Do ich produkcji używa się trwałych materiałów : stal lub aluminium. Istnieje możliwość łączenia ze sobą profili stalowych i aluminiowych. Bramy te mona łatwo dopasować do każdego pomieszczenia dzięki wielu rodzajom prowadzeń. Idealnie zadadzą się do pomieszczeń „specjalnego przeznaczenia”: do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności lub do obiektów o wysokiej częstotliwości pracy bramy.

Zastosowane zabezpieczenia gwarantują , że brama nie opadnie gwałtownie w przypadku pęknięcia sprężyny lub zerwania się linki nawojowej, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo pracowników wykonujących codzienną prace. Zastosowanie automatycznego sterowania z możliwością prawie nieograniczonej rozbudowy, drzwi serwisowe umożliwiające wchodzenie i wychodzenie bez konieczności podnoszenia bramy. Produkowane na indywidualne zamówienie klienta prawie pod każdy wymiar w zakresie: szerokość 8000 mm i wysokość 6000 mm pozwala na realizacje nietypowych projektów architektonicznych, spełniają wymogi bezpieczeństwa UE zgodnie z normami stosowanymi przy oznaczeniu znakiem CE.

PARTNERZY

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.