ogrodzenia


PANELOWE

Systemy ogrodzeń panelowych znajdują szerokie zastosowanie zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorców oraz instytucji publicznych.Ogrodzenia panelowe są bardzo atrakcyjną alternatywą dla ogrodzeń standardowych.Ogrodzenia Panelowe znajdują szerokie zastosowanie przy ogrodzeniach obiektów publicznych oraz sportowych, szkół, fabryk, ogrodzenia parków czy prywatnych posesji. System ogrodzenia panelowego cechuje się bardzo dobrą wytrzymałością oraz sztywnością konstrukcji.

Wyroby znajdujące się w naszej ofercie cechuje wysoka jakość wykonania w przystępnej cenie. W ofercie posiadamy panele o wysokości od 600mm do 2600mm. Panele posiadają dwa, trzy, lub cztery przetłoczenia usztywniajace w kształcie litery "V". Każdy panel składa się z 50 prętów pionowych i z odpowiedniej liczby prętów poziomych adekwatnej do wysokości elementu.


Produkty występuja w wersji:

  • cynkowanej ogniowo
  • cynkowanej ogniowo i malowanej farbą proszkową
  • słupki 60x40mm w wersji ocynk, lub ocynk+RAL
    (do każdego słupka obejmy gratis),
  • panele wykonane są z drutu: 4 mm, 4,5 mm lub 5 mm

PANELE OGRODZENIOWE TYPU 2V


PANELE OGRODZENIOWE TYPU 3V


PANELE OGRODZENIOWE TYPU 4VW ofercie również podmurówka prefabrykowana gładka lub niełupka w konkurencyjnej cenie.W CELU UZYSKANIA INFORMACJI NA TEMAT CEN PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY.