bramy garażowe uchylne i rozwierne


Bramy garażowe uchylne to najpopularniejsza metoda na wygodne i trwałe zamknięcie swojego garażu, niezależnie od tego czy jest wykorzystywana na własnej posesji lub w zabudowie szeregowej. Wygodnie uchylane drzwi do góry pozwalają na swobodny dostęp do garażu jak i na bezkolizyjny i łatwy wyjazd samochodu. Dodatkowo można wyposażyć je w automat, dzięki temu możemy swobodnie zaparkować swój samochód bez konieczności wysiadania z niego.

Bramy garażowe uchylne teraz także w kolorze złotego dębu!

Bramy garażowe w kolorze złotego dębu to ciekawe rozwiązanie dla urozmaicenia twojego domu. Do tej pory w naszej ofercie mogli Państwo znaleźć bramy roletowe i segmentowe w tej opcji, od teraz także proponujemy Państwu bramy uchylne oraz dwuskrzydłowe w tym kolorze. Okleina posiada nie tylko kolorystykę, ale także imituje strukturę drewna, co dodatkowo dodaje uroku i elegancji Państwa bramie. Brama taka doskonale współgra z oknami i drzwiami drewnianymi oraz pokrytymi okleiną drewnopodobn

Bramy uchylne garażowe charakteryzują się tym że:

  • są tanie i ekonomiczne w eksploatacji
  • otwierają się pionowo w górę, pod strop
  • są proste w montażu
  • mogą być doposażone w furtkę i ocieplone
  • mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpiecznasą dobrze zabezpieczone , wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem zamek z ryglami

Genialne w swej prostocie

Zastosowane w bramie uchylnej rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że jest najtańszą bramą dostępną na rynku, przy jednoczesnym zachowaniu niezawodności i bardzo wysokiej jakości wykonania.

W zależności od twoich potrzeb...

...brama uchylna może zostać ocieplona, pomalowana na dowolny kolor z palety RAL. Możemy także zamontować w bramie drzwi wejściowe. Wszystko po to, aby brama spełniała wszystkie Państwa oczekiwania.

Dla twojej wygody

...brama uchylna może zostać wyposażona w automatykę ze zdalnym sterowaniem. Niezależnie od pogody - szybko i wygodnie zaparkują Państwo swój samochód.


Brama garażowa uchylna standardowo dostępna jest w kolorach:
ceny w cenniku są cenami netto